Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Nový zimní stadion v Chomutově zažívá barážové boje o extraligu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Chomutovští hokejisté vyhráli první ligu a zažívají extraligovou baráž s Mladou Boleslaví. Premiéra to je i pro novou hokejovou arénu, na níž město Chomutov získalo dotaci z Regionálního operačního programu Severozápad.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zimní stadion v Chomutově

Bezmála 360 milionů korun - to je částka, kterou Evropská unie prostřednictvím Regionálního operačního programu Severozápad přispěla na vybudování nového zimního stadionu v Chomutově.

Hokejisté a fanoušci se ho dočkali po dlouhých třiašedesáti letech. Možná i díky novému kvalitnímu zázemí se jim podařilo v náročném finále první ligy zdolat v sedmém utkání Ústí nad Labem.

"Jsme mistři, ale nebylo to nic jednoznačného nebo jednoduchého. Nové zázemí  pro trénink i atmosféra při utkáních v nové moderní hale určitě k výsledku taky přispěly. Hlavně musím pochopitelně poděkovat všem klukům, kteří tady od začátku sezóny hráli nebo se do týmu zapracovali na poslední chvíli. Každý měl svou roli a snažil se odevzdat maximum," řekl kapitán týmu Milan Kraft.

Nový chomutovský zimní stadion vznikl v rámci integrovaného plánu rozvoje města Chomutov. Díky podpoře, kterou získalo, se areál bývalých kasáren mění na Centrum sportu a volného času.

Na stadion se vejde 5,5 tisíce diváků

Jeho součástí je zimní stadion a tréninková hala se šatnami. Kapacita stadionu je 5,5 tisíce diváků a je více než pravděpodobné, že na zápasy s Mladou Boleslaví bude vyprodáno.

Zimní stadion v Chomutově

Zimní stadion v Chomutově

"Slavit budeme minimálně, hlavní cíl, který máme daný, je teprve před námi. Byli bychom rádi, kdybychom měli důvod k oslavám i za deset až čtrnáct dnů," nastínila před klíčovými duely dvaatřicetiletá opora Chomutova Milan Kraft.

Hokejová aréna v Chomutově je v České republice stavebně architektonickým unikátem. Stadion, vybavený nejmodernějšími technologiemi, skýtá sportovcům i návštěvníkům celou řadu služeb. Fanouškům nabízí například obrazovou kostku, obrazovky na chodbách, restaurace, bufety, šatny pro diváky, ale i dětský koutek.

Sportovci mohou využívat posilovnu, tělocvičnu či regenerační místnost. Tréninková hala pak slouží nejen pro přípravu hokejistů, ale především pro veřejné bruslení a aktivity krasobruslařského klubu a žákovských a juniorských hokejových mužstev.

Součástí projektu je i nově vybudované velkokapacitní parkoviště.Nejčtenější

Chybu v odbavení v MHD může opravit jediný člověk, má dovolenou

Ústecká MHD (ilustrační snímek)

Odbavovací systém Dopravního podniku měst Mostu a Litvínova se potýká se softwarovou chybou, kvůli které mohou...

Pes vyhrabal v lese tašku, která se hýbala. Byla plná živých štěňat

Přepravní box, v němž zachráněná štěňata putovala do útulku.

Při procházce se svým pánem v Krupce na Teplicku vyhrabal pes v lese pod listím uzavřenou tašku, v níž se tísnilo a...Motorkář za jízdy trousil peníze. Většina se našla, i tak chybí 85 tisíc

Ilustrační snímek

Děčínští policisté se zabývají zvláštním případem zmizení peněz. Jejich majitel o ně totiž přišel sám svou...

Kometa začala vítězně, v Chomutově se dvěma góly blýskl Nahodil

Hokejisté Komety Brno se radují z gólu na ledě Chomutova.

Mistrovská Kometa vstoupila do nové sezony hokejové extraligy vítězně, v Chomutově uspěla 4:2. Dvěma góly k tomu...

Policie stíhá lékaře za vyhrožování záchrance a nepřevzetí pacienta

Lužická nemocnice v Rumburku.

Policisté stíhají lékaře Lužické nemocnice v Rumburku za nebezpečné vyhrožování a neposkytnutí pomoci. Podle...

Další z rubriky

Varnsdorfský aktivista zřizuje veřejné lednice, bojuje tak s plýtváním

Aktivista  Pavel Vodička bojuje za to, aby lidé neplýtvali jídlem.

Veřejné lednice, kam bude mít přístup kdokoli, kdo bude mít hlad, by rád po celém Česku zřídil varnsdorfský aktivista...

Obří sál v Drážďanech povstal z trosek, ukazuje zbroj saských kurfiřtů

Kromě zbraní či chráničů jsou v sále vystavená i slavnostní brnění saských

Právě otevřená expozice v obnoveném Obřím sále Rezidenčního zámku v Drážďanech nechává nahlédnout do světa rytířských...

Litoměřický hrad bude hostit výstavu vín

Hrad Litoměřice

První ročník soutěžní výstavy vín Litoměřický hrozen bude v červnu hostit litoměřický hrad. Akci, která se uskuteční 8....

Najdete na iDNES.cz