Majdan střílel do obou branek, Litvínov opět padl

8:25aktualizováno  18:11
Litvínovský volný pád pokračuje. Nedávného lídra hokejové extraligy v neděli zarmoutila už pátá porážka v řadě. Plzeň - Litvínov 2:1.

Momentka ze zápasu Plzeň-Litvínov. | foto: Jiří Bervida, MAFRA

Verva se s Fraňkem v brance dlouho držela, byť už v čase 4:11 domácí Hanzlík od modré čáry trefil švihem levou tyč. Plzeň šla do vedení ve 27. minutě: útočník Dvořák dostal puk do jízdy, a když už se jeho akce zdála ztracená, z otočky a v pádu překvapivě dostal puk z velkého úhlu za Fraňka.

Domácí Indiáni ve 3. třetině rozhodli ve dvojnásobné přesilovce, když na trestné lavici seděli Ručinský a Frolík. Skoro celé oslabení hosté ubránili, jenže když Kovář z kruhu zkoušel najít Straku, litvínovský útočník Majdan si nešťastně jeho přihrávku srazil do vlastní sítě; 6 097 diváků bouřilo. Majdan pak ještě v přesilovce v čase 55:26 snížil, ale víc hosté nestihli.

Šanci zvrátit nepohodu bude mít Litvínov doma: v úterý hostí v dohrávce 1. kola Karlovy Vary, v pátek přivítá Liberec. Týden zakončí nedělním duelem na Spartě.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Teplický obránce Jan Krob slaví branku.
Teplický Krob se za „ňoumy“ rozhodčím omlouvá: Nesmím si to dovolit

Nejdřív kritika, pak omluva. Po vítězném ligovém zápase s Karvinou teplický fotbalista Jan Krob vypěnil, obul se do rozhodčích, druhý den se ale...  celý článek

Brian Ihnačák v dresu Litvínova.
Ihnačák po premiéře: Litvínov není klub, který má být úplně dole

Přišel, viděl, skóroval… ale nezvítězil. „Premiéra s gólem nebo bez gólu, to je úplně jedno, když jsme nevyhráli,“ mrzela útočníka Briana Ihnačáka, posilu...  celý článek

Zamyšlený Ladislav Pecka sleduje své spoluhráče z Ústí nad Labem.
Pecka věří na karmu. Jen se trošku povýší, hned přiletí facka

Věří na karmu. A ústecký basketbalista Ladislav Pecka se podle toho chová. Proto když se řešilo, proč nezaplnil volné místo na soupisce reprezentace na...  celý článek