Hokejisty Litvínova zachránil od průšvihu velkolepý obrat

10:46aktualizováno  10:46
Nevídaný obrat. Do pořádného průšvihu se řítili před před extraligovou přestávkou hokejisté Litvínova. V klíčovém duelu se zatím nejslabším celkem soutěže Mladou Boleslaví ztráceli po dvou třetinách 1:3, v závěrečné části ale třemi góly přetočili skóre na 4:3 a zvýšili odstup na poslední příčku na osm bodů.

PÁD. Litvínovský Vojtěch Kubinčák padá na led během zápasu s Kometou Brno. | foto: Otto Ballon Mierny, MAFRA

Litvínov odstartoval výborně. V 15. minutě si vzal puk ve středním pásmu Viktor Hübl, obkroužil branku a skvěle našel Lukeše, který už jen zasunul do opuštěné klece - 1:0.

Jenže hosté brzy vyrovnali v přesilovce 5 na 3. Výborný z pravého kruhu švihl do puku a trefil se přesně pod břevno Volkeho branky. Uprostřed duelu Tomas poslal hosty do vedení a 19 vteřin před koncem druhé části zvýšil už na 3:1 Bahenský.

Ale: Ručinský v úvodu závěrečné třetiny vrátil do hry Litvínov a nastartoval obrat. Ten domácí dokonali v rozmezí 41 vteřin. Čas 53:22: v brankovišti se nejlépe zorientoval Hübl a doklepl puk za bezmocného Valenta - 3:3.

Čas 54:03: Černožlutou oslavu odstartoval Jenáček, který dorazil Frolíkovu střelu za dezorientovaného Valenta.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Brian Ihnačák v dresu Litvínova.
Ihnačák po premiéře: Litvínov není klub, který má být úplně dole

Přišel, viděl, skóroval… ale nezvítězil. „Premiéra s gólem nebo bez gólu, to je úplně jedno, když jsme nevyhráli,“ mrzela útočníka Briana Ihnačáka, posilu...  celý článek

Karvinský brankář Martin Berkovec stahuje míč ze vzduchu před teplickým Davidem...
Teplice v lize nastřílely už šest gólů v posledních minutách

Fotbalové Teplice v letošní sezoně zhmotňují přísloví Konec dobrý, všechno dobré. Závěry víc než poloviny podzimních zápasů režírovaly v hollywoodském stylu,...  celý článek

Ondřej Lingr z Karviné (vlevo) a Jan Krob z Teplic bojují o míč.
Krob sepsul sudí: Pískali každou hovadinu. Ňoumové, patří do pralesa

Stál na vítězné straně, přesto byl teplický fotbalista Jan Krob vytočený jako závit. „Tihle rozhodčí můžou jít pískat prales,“ soptil obránce po sobotní ligové...  celý článek