Alibistický a zbabělý výkon, zuřil kouč Kadaně po prohře v Přerově

11:19aktualizováno  11:19
Přišel, viděl, dal vítězný gól. Ústecký Slovan vytáhl za třemi body v premiéře 1. hokejové ligy 29letý žolík Zdeněk Kubica, při nebývalé marodce výpomoc z partnerské Mladé Boleslavi.

Kadaňští hokejisté právě inkasovali gól. | foto: Tomáš Frait, MF DNES

„Stihl jen předzápasový trénink a hned šel do zápasu,“ uvedl Jiří Pelc z vedení Slovanu. Útočník Kubica přišel formou střídavých startů.

Ústí doma porazilo Most 3:1, nepotopil ho ani vyrovnávací gól hostů vteřinu před koncem 2. třetiny! „Řekli jsme klukům, aby nás to nezlomilo, že máme 20 minut před sebou, a když budeme hrát svoji hru, tak vyhrajeme. To se potvrdilo,“ uvedl pro klubový web ústecký trenér Tomáš Mareš. Kubica projel do mezikruží, puk pověsil do šibenice a rozjásal 841 diváků.

Derby mělo brankářskou pikantérii, chytali parťáci z Litvínova: za Ústí Soukup, za Most Horák.

Litoměřice doma před 920 fandy ruply s Jihlavou 1:4. „První dvě třetiny jsme prohrávali osobní souboje a Dukla se dostávala často do přečíslení,“ želel kouč Jiří Kučera.

Kadaň ztroskotala u nováčka Přerova 2:3, přišlo 2 250 lidí. „První dvě třetiny to byl bezkrevný, alibistický a zbabělý výkon. Mysleli jsme si, že to uhrajeme stylem baga v útočném pásmu,“ soptil na skkadan. cz kouč Jaroslav Beck.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Robert Kysela
Kysela: Nový kouč by nepomohl. Potřebujeme posily a zvednout sebevědomí

Devět zápasů trvalo, než hokejový Litvínov utnul sérii porážek, která ho přikovala na dno extraligy. Jinde by se už nejspíš poroučeli trenéři, šéfové Vervy ale...  celý článek

Martin Hanzl z Litvínova (vlevo) proměňuje samostatný nájezd proti Brnu.
Nejhorší proti nejlepšímu. Litvínov válcoval mistra, a pak zkolaboval

Takové zápasy by měly být pouhou formalitou. Duely mezi lídrem tabulky a posledním ale někdy mohou proběhnout oproti všem předpokladům. Třeba jako ten nedělní...  celý článek

Litvínovský Jiří Gula před plzeňským brankářem  Miroslavem Svobodou.
Probuzení i bez Ledníčka. Litvínov zesílil proti silným

Sílí proti silným. Hokejový Litvínov a jeho velký paradox: až proti dvěma aktuálně nejlepším soupeřům v extralize se poslední tým soutěže po devítizápasové...  celý článek