Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Krajský radní Jakubec pomohl k milionům škole, kde je ředitelem

Radní Ústeckého kraje pro školství Petr Jakubec z ČSSD na jaře obhájil funkci ředitele Vyšší odborné školy a Střední školy ve Varnsdorfu. Na posledním zastupitelstvu pak své škole pomohl k dotaci 6,7 milionu na projekt Marketing je kamarád. Pro štědrý příspěvek zvedl ruku přesto, že se tím podle kritiků dopustil střetu zájmů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jaroslav Kubata

Co napsal pan jakubec podepisuju - přepis jeho vyjádření

Tak se opět hledají pseudokauzy k evropským dotacím. Že prý v balíčku schvalovaných projektů Zastupitelstvem ÚK financování z evropských fondů byl jeden do Varnsdorfu na střední školu, kde jsem působil a kam se případně mohu někdy vrátit. A to že prý je špatně. Ale přece jde předně o to, aby evropské peníze, které do ČR přicházejí, byly efektivně využity. A pokud jakákoliv škola dokáže připravit kvalitní projekt, který uspěje mezi ostatními zájemci o dotace a vždy žádá několikanásobek zájemců včetně renomovaných firem, jsem tomu rád. Mám jistotu, že evropské peníze budou smysluplně využity ve prospěch našeho školství a žáků na školách, a to snad má být špatně? Přece nemůžeme diskriminovat kvalitní školu, která něco umí jen proto, že jsem tam kdysi řediteloval! Snažme se podporovat naše školství a ne mu házet tendenčními články klacky pod nohy. Vždy jde nakonec o naši budoucnost.

0/0
14.7.2012 4:37

ro.pro

Tak to začalo Rathem

pokračuje kamarády z ČSSD i jiných stran. Za chvíli nebudeme mít ani koho volit, protože členy všech partají zavřem a zůstanou jen bezpartijní a ti nemohou sami za sebe kandidovat.[>-]Rv!!

0/0
12.7.2012 15:57

oudy

A nezapomeňte

na jeho výlet do Londýna v době OH za státní peníze (o víkendu za 14 dní bude propagovat Ústecký kraj). Jdu zvracet velebnosti, to co se děje v tomhle kraji nemá obdoby ;-€ Rv, to ani gubernátoři na ruském Dálném východě nekradou tak okatě

0/0
12.7.2012 11:01

viks75

Tak to je fest síla!!

A do nebe volající HNUS! Ti politici už nemají vůbec žádné skrupule;-€;-€;-ORv!

0/0
12.7.2012 10:48

Jaroslav Kubata

Co je síla? Želžete stejně jako zaplacený novinář?

Kdybyste si alespoň nepsal sám komentáře

0/0
14.7.2012 4:39Najdete na iDNES.cz