Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ústecký krajský úřad podržel kancléře Konopáska i po prohraném soudu

Krajský úřad v Ústí nad Labem se zastal svého kancléře, bývalého příslušníka komunistické Státní bezpečnosti Aleše Konopáska, který šikanoval úřednici Venuši Kindlovou a mimo jiné jí navždy sebral osobní příplatek. Protože Kindlová vyhrála soud o tyto peníze, kraj jí musí zaplatit 150 tisíc korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

mousehr

Co by jste chtěli, no

estébácký ho..da;-€

+1/0
6.12.2011 22:36

uplnej_debil

Jak může aktivní člen STB

dělat kancléře??? 8-o Co to v tom ústí máte za exoty? Benda, Paroub, teď tyhle dva ...

0/0
5.12.2011 17:26

Anzolleto

Re: Jak může aktivní člen STB

fakt je, že taková hov.da co nám tady vládnout nám může závidět i muzeum kuriozit. Také výstava zrůdiček by mohla mít zájem o  naše blb.čky nejapné. Ale až budou zase volby, tak ti co tu nyní nadávají, budou zase volit jednu z těch velice čistých stran. Vždyť ČSSD a ODS jsou strany bez estébáckých hajz.ů  a s čistými štíty. Že je to tak Vaňhová, Šulci a další z té vaší sebranky (odvozeno od slov sebrání se dohromady)?! Líná pakáž, štítící se poctivosti a práce pro voliče se bohužel sešla na krajské zašívárně v Ústí nad Labem. :-/

+1/0
5.12.2011 20:57

Jericho22232

P. Kindlová je slušná a pracovitá ženská

a ta estébácká svi.ě konečně dostala alespoň zlomek toho, co mu patří.

P. Kindlová, fandíme Vám. V

+1/0
5.12.2011 7:41

meteleskublesku

z těch socanůk zblití

0/0
4.12.2011 19:47

Hrubec

Estébácká

sv.ně se projevuje vždy zcela velkopansky a zákeřně. Její metodou je vydírání a nátlak. Vzhledem k tomu, že je naprosto bezpáteřní, nenávidí všechny ty, kteří jí nechtějí bezpodmínečně naslouchat. Je ovšem také svinstvo, pokud se najdou hajzl.vé, kteří takové sv.ni ještě pomáhají. ;-€;-€Rv

+2/0
4.12.2011 17:00

Kocour-mikes

Dokud současně nebude rozhodnuto,

že ten dluh uhradí ten kdo jej způsobil, tak se nic nezmění. Ale to od krajské politické reprezentace nelze očekávat;-O[>-]Rv

+1/0
3.12.2011 20:27

ambrozo6

P. KINDLOVÁ, ING. BEZDĚKA A DALŠÍ CO VYHRÁLI SOUD S KÚÚK....

Metody na KÚÚK

Byl jsem podřízený Šimáka a Vajglové--- nic horšího v lidském jednání jsem nikdy nezažil.....neskutečné.. nátlak, vyhrožování, vytýkací dopisy....psychický teror..................toto byly a jsou metody těchto lidí - a neštítí se z funkce odložit jedním nařízením člověka před důchodem, inž. ekonomie do archivu a před ostatními ho psychicky linčovat na poradách... ale to je jen střípek jejich metod -ale to se pochopitelně děje skoro na všech odborech ÚK - snad mimo auditu - tam se zvesela popíjí, aby se vůbec přežilo na ÚK.

Když jsem viděl, jak jednají všichni vedoucí odborů, včetně ředitele a i hejtmanky.... s lidmi co jim nejsou pod kůží...pak si zákonitě člověk musí položit otázku - do kdy tyto metody budou ve státní sféře fungovat.

Tak jak jsem fandil Ing. Bezděkovi,tak fandím i p. Kindlové - a jsem rád,že pravda sem tam i je normou - u soudů. R^

0/0
3.12.2011 21:06

C3AX

KONOPÁSEK SE ZEMANÍKEM TÁHNOU ZA JEDEN PROVAZ!

Ano, chybu udělal zaměstnavatel. Proto by měl po Konopáskovi jako zaměstnanci vyžadovat náhradu újmy, kterou on jemu způsobil svým jednáním. Všechno řídil Konopásek, který musel dát písemný pokyn Kovářové (šéfka personalistů). Nesmyslné je vyjádření ředitele Zemaníka, soudě podle tohoto článku, že kraj nikoho nešikanoval. Ano, kraj rozhodně nikoliv, protože zaměstnavatelem Konopáska je Krajský úřad Ústeckého kraje a tomu šéfuje Zemaník. Tudíž podávat dovolání postavené na tom, že KRAJ nikoho nešikanoval je absolutní nesmysl. Už se v tom lhaní pan ředitel ztrácí. Když nechce komunikovat Konopásek (po estébácku zarytě mlčí, proto se svojí vinou souhlasí), zeptejte se Zemaníka, proč za Konopáska dýchá, e-mail zemanik.m@kr-ustecky.cz . Když Vám neodpoví, tak se zeptejte jeho zástupce Pikala pikal.j@kr-ustecky.cz nebo rovnou samotné Vaňhové vanhova.j@kr-ustecky.cz .

+2/0
2.12.2011 20:48

mirulinm

humus

vubec nechapu a ani se nediv ze se nechtela zucastnovat traparen ala za bonbon budem skakat v pytli.Nicmene v tom pytli uz jsme kdyz estebak zastava takovou funkci.Je to vylozene humus a hnus,se divim ze to tam strpej takovej lidskej odpad,je me z toho spatne;-O

+1/0
2.12.2011 16:23

pufina

na tohle téma se baví celá republika

jenom hejtmance to nepřijde jako něco co poškozuje pověst kraje.Je vidět že nemají nic jiného na práci.Na magistrátu se  za Gandaloviče konaly soutěže o nejsympatičtějši nebo nejkrásnější úřednici.Popelnici na k olečkách lopatu a koště ony by je roupy přešly.

0/0
2.12.2011 14:20

C3AX

Re: na tohle téma se baví celá republika

To bychom se museli zeptat pana Václava Havla, jak to tenkrát myslel a proč už tehdy s těmito "borci" pořádně nezatočili např. po vzoru dnešní Libye.

+1/0
2.12.2011 15:24

Anzolleto

Přece

sviň ská mafie ČSSD a ODS nenechá ublířit chráněnci pana Šulce. Ta Vaňhová  jednak nemá sílu na odvolání a jednak přece vděčí za korýtko i Šulcovi. Ač zarytý ústečák, doporučoval bych také rozpuštění kraje, ale s přičleněním k  Liberci. Karovy Vary mají také dost másla na hlavě. Po rozpuštění bych vydělal na vstupném pro nakopání do záděle všem zúčastněným na podrazu na voliče, spojením těchto dvou zkorumpovaných stran, k ovládnutí tohoto, již tak dost zdevastovaného, kraje.  Vaňhová, Šulci a další přisluhovači různých Konopásků v tomto úřadu, chci vám připomenout slova Petra Bezruče z básně Ostrava: "Příjde den, zúčtujem spolu". A ještě slova z písně Voskovce a Wericha: "Hej křečkové a bařtipáni, je čas budeme účtovat, vy páni, kteří jste tím vini, že bída z lidí vlky činí". Karel Kryl k tomuto tématu řekl, že syté prase žere jen jednou, hladové žere třikrát. Vy z krajského úřadu, nic vám to neříká ? Styďte se a odejděte.

+3/0
2.12.2011 14:15

Benzin Petrolejovič Naftěnko

Ústecký kraj

zrušit. Tento uměle vytvořený paskvil vznikl za komunistů. Nemá v dějinách země opodstatnění. Rozdělit ho mezi Karlovarský a Liberecký. Jedině tak, tu komunistickoestébáckou kliku na krajském úřadě rozprášit. Na okresy pod sebou kašlali už za komanče a kašlou na ně i dnes.

+2/0
2.12.2011 11:13

Škubi

Trošku mimo téma

odmítla na teambuildingu podílet na disciplínách, které považovala za nesmyslné - on je spíš teambuildind nesmyslná věc, taková moda řekněme...

+1/0
2.12.2011 10:11

miláček fotograf

To se dalo čekat.

Ten ví na každého z nich něco...

0/0
2.12.2011 9:34

Anzolleto

Re: To se dalo čekat.

Na každé prase se vaří voda !

0/0
3.12.2011 18:19

C3AX

Re: To se dalo čekat.

Promiňte, já to znám trochu jinak - každé prase má svého řezníka!

0/0
4.12.2011 21:08Najdete na iDNES.cz