Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Lidé mi závidí, říká starosta Moldavy viněný z podvodu a vysávání kasy

Starosta Moldavy na Teplicku Jaroslav Pok čelí kritice za řadu kontroverzních kroků. Sám sobě levně přidělil rozlehlý obecní byt, chtěl od obce příspěvek na soukromý telefon, nelegálně postavil elektrárnu, stíhají ho za pokus o podvod při čerpání dotace na likvidaci povodňových škod. "Je to jen závist," oponuje kritikům.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

blabla1

Je to stejnej kripl

jako starostka Gavdunová z Vejprt a mnoho dalších

0/0
26.8.2011 8:46

ctirad2468

Jaroslav Pok - ten který se vymyká průměru

Vážený pane starosto, takhle svět odplácí, nebo také ještě jinak - za každý dobrý skutek přichází trest. Vždyť je to patrné a do očí bijící - to je pro Čechy typické - závist a všudypřítomná touha neschopných ublížit těm schopným, kteří se vymyakají průměru a to Vy jste, ublížit komukoliv a ukázat na něho prstem-nejlépe pak z hospody, která je anonymní, stejně jako dav. Nakonec historie v Čechách mluví za vše- udavačství, závist a touha ublížit a schovat se nejlépe v davu, to jsou přednosti hloupých a slaboduchých lidí v Čechách.Jak řekl v jednom filmu pan Brodský, pokud je mezi třemi jen jeden chytrej, tak nikdy nesmí dojít na hlasování, nebo také ještě jinak - demokracie je fajnová věc, ale musí být fundována klackem.

Starosto nenechte se otrávit partou psychopatů a bláznů, v každé době je jich hodně, ale je to jak v křivce sinusoidy, občas se jich "vyskytne" větší množství, stejně jako myší a krys, časem pochcípají . . .

Držím Vám palce!

0/0
20.8.2011 6:22

blabla1

Re: Jaroslav Pok - ten který se vymyká průměru

kolega starosta?

0/0
26.8.2011 8:49

pokpok

Re: Jaroslav Pok - ten který se vymyká průměru

Děkuji za podporu a za velice výstižnou analýzu situace nejen u nás na Moldavě,ale v celé naší společnosti.Jsem rád,že ještě existují lidé jako jste Vy,kteří nenaletí na účelově zmanipulovaný a celým obsahem lživý článek uveřejněný jedním z oné party.   Svorně doufejme,že vychcípají co nejdříve!   Ještě jednou DíKY.    Jaroslav Pok

0/0
26.8.2011 21:47

Černý Myslivec

Pan redaktor měl nějak málo informací

Zapoměl třeba na přihlášení 40 obyvatel do hotelu "pana" starosty tři dny před volbama atd... Ale hlavně vůbec nic neví o povodňové dotaci. Na Moldavě v roce 2008 žádná povodeň nebyla. Stejně ale chudinka starosta sestavil povodňovou komisi. Nebyl v ní ani jeden místní, zato 14 jeho kamarádů. Starosta potom zažádal o dotaci na most pře metrovou strouhu za 6,5 milionu. V místě, kde fakt kdysi stával mostek. Ale před dvaceti lety spadnul. A nikdo ho neopravoval protože baráky, ke kterým ved byly dávno zbouraný.

Když se věc provalila a začali se lidi ptát, o co jde, věrný podržtažkaška Tvrdík radši zrušil na obecních stránkách diskuzi. Asi je to místostarostování dobrý rito, lepší než se dřít na hospodě.

0/0
19.8.2011 11:52

divnýharlekýn

Re: Pan redaktor měl nějak málo informací

Čtu a vidím,že tu obec dobře znáte.R^R^R^;-D

0/0
19.8.2011 14:36

al.mucha

To je "nadstranický" člověk?

0/0
19.8.2011 11:33

braka

Je to vlastně chudák,

který zachraňuje Moldavu !Rv

0/0
19.8.2011 9:06Najdete na iDNES.cz