Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ústecký kraj zaostává, školy ve státní maturitě propadly

Výsledky úspěšnosti studentů u státních maturit jsou pro severočeské střední školy tristní. Z regionu se dostalo nejvýše litoměřické Gymnázium Josefa Jungmanna, kterým zmítají spory. Z celé republiky mu mezi gymnázii patří 80. příčka, což je nejhorší výsledek ze všech krajů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Tommyg14

Gymnázium Teplice

Loni jsem absolvoval teplické gymnázium a když se ohlédnu, tak jsem naprosto spokojen a všem potencionálním uchazečům ho mohu vřele doporučit. Na studenty jsou kladeny větší nároky, což ale daleko lépe připraví do života, profesoři jsou velmi kvalitní, prostředí je fajn,

0/0
24.6.2011 17:06

Klotilda

Smutné

Z Ústí do Prahy Přemysl Oráč.A z Prahy do Ústí?Aucajdr Kariérovič Ředitel.Už mne ty řeči o složení obyvatelstva a problematickém pohraničí štvou.Jsou tady úplně stejní lidé jako všude jinde.Snad jen bezpracných kariérních šíbrů je tady možná trochu víc.Většinou jsou to absolventi nejstarší a spoustu let jediné vysoké školy v kraji-pedagogické anebo posily z ústředí.

0/0
24.6.2011 15:43

šedý

nejhorší výsledek ze všech krajů a vyhlídka do budoucna

Co je to za směšnou výmluvu, že za to může historické složení obyvatelstva a specifikum kraje? Jak zjistila dr. Bulasová, že je v Ústeckém kraji problém se čtenářskou gramotností? To jako mluví dr. Bulasová o sobě?

Litoměřický gympl je nejlepší v Ústeckém kraji, I PŘES TO, co tam dr. Bulasová poslední rok provádí.

Pokud potvrdí svůj záměr a propustí ty profesory, kteří dlouhodobě (tj. roky až desítky let) dobře připravují žáky na litoměřickém gymplu k maturitám, a ať už si vymyslí jakýkoliv důvod pro výpověď, bude to v příštích letech jenom horší.

Pane krajský radní Jakubče, buďte nároční nejen k sobě, ale i k takovým ředitelům, kteří nevykonávají práci ve vedení středních škol dostatečně dobře jako právě dr. Bulasová. Vítám připravenost vedení kraje k opatřením a doufám, že dr. Bulasovou ještě tento měsíc z místa ředitelky odvolá. Vedení kraje tak ukáže, že umí přijmout zodpovědnost za své původní rozhodnutí ji jako ředitelku jmenovat a situaci vyřešit.

Jinak pryč i s vedením kraje.

0/0
24.6.2011 14:50

Škubi

Re: nejhorší výsledek ze všech krajů a vyhlídka do budoucna

No, Nergl už je jasně vyhozenej, známá říkala, že ráno nepotkává p. Švihlíka chodit do školy, takže ten asi taky a je mi jasný, kdo další dostal "černýho Petra"... Takže napřesrok to půjde slušně řečeno k šípku! Neměl jsem bývalého ředitele Praibiše rád (ani on mě :-P ), ale kdyby tam byl zůstal R^

GJJ čekají krušné časy... :-/

0/0
24.6.2011 19:51Najdete na iDNES.cz