Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Stovky tun odpadů firma naváží do Libčevsi. Prý je to palivo

V minulých týdnech do bývalého statku v Libčevsi na Lounsku navezla pražská firma několik set tun odpadků. Před pěti lety na stejném místě navezené odpadky několikrát hořely. Společnost tvrdí, že jde o materiál k palivové zkoušce v teplárně. Tam ale o ničem takovém nevědí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

you.can

Nikde není psáno, že

pan Ďurica je Čech, natož pražák, vypadá to spíš ne na podnikatele, ale podnikavce Slovensko-maďarské národnosti

0/0
20.3.2011 14:41

strangespot

Takže pro shrnutí

Dovezli německý tříděný odpad, deklarovali ho jako experimentální palivo, byli neoficiálně domluveni s elektrárnou, že to tam za provizi (do něčí kapsy) spálí. Teď se do toho začlo rejpat, elektrárna couvne, hořet bude opět v Libčevsi.

0/0
19.3.2011 21:33

Škubi

Re: Takže pro shrnutí

To už tady dvakrát bylo... V Třebívlicích se nám bude zase zdát, že Slunce vychází na opačný straně, než jsme zvyklí... :-/

0/0
20.3.2011 23:35

nikotino

Před 15 lety

jsem četl zajímavý článek v nějakých novinách, který jsem ihned zařadil mezi ostatní konspirační teorie. Psalo se v něm, že západní Evropa má v plánu z ČR udělat evropský smeťák osázený lesem. V podstatě se mělo odpadem zavážet a zároveň z další budované skládky zahrnout odstarněnou zeminou naplněná skládka. A ta následně osázet lesem. a takto se mělo pokračovat dál a dál včetně sázení lesů tam kde ještě skládky nejsou. To aby byl užitek z území které se má vybagrovat na další skládku. Mám pocit, že to konspirační teorie nebyla. Dokonce jsou i dotace na zalesnění zemědělské půdy8-o

0/0
19.3.2011 21:23

pufina

Tady vidíte

na co okolní státy potřebovaly naší demokracii-udělat si u nás smeťák.Navezla bych to pražákům na Hrad ,před sněmovnu a podobně.

0/0
19.3.2011 17:12

Marťan

To je zajímavé!

Kvůli jakémusi dřevěnému kříži u Jihlavy pro pár Němců v minulosti se bouří celá republika (i ta Spolková), zatímco mnoho stovek tun německého odpadu v současnosti nechává klidné jak Němce, tak Čechy!

V Německu si udělají ordnung a určitě na to mají i papíry. Zatímco Češi si pro pár ojro nechají zabordelit cokoliv!

Kde jsou a co dělají všichni ti Bursící, Ambrozkové, Kateřiny či Kocábové?

0/0
19.3.2011 16:54

slavex

"Pan" . . . . . . . . . . . . . . ? ! ? !

"Experimentátor" pan Ďurica už měl pokusně sedět za katrem a pokud dojde ke zkušebnímu spalování měl by být zavěšen (ne zrovna za krk) do komína této spalovny , pokud nedojde k poškození jeho zdraví dá se toto palivo považovat za ekologické a dále ho spalovat  ! ! !   ;-( EU Rv (podle jakých směrnic EÚ které my tak zuřivě dodržujeme postupoval pan Ďurica!!?

0/0
19.3.2011 15:22Najdete na iDNES.cz