Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Řvali, že mě z kanceláře vykopou, tvrdí vyhozená úřednice

Krajský úřad v Ústí nad Labem musí u soudu opět obhajovat chování kancléře hejtmanky Aleše Konopáska. Vyhozená zaměstnankyně úřadu Venuše Kindlová, která Konopáska nedávno neúspěšně žalovala za to, že ji v práci šikanoval, nyní usiluje o zrušení své výpovědi a chce doplatit ušlou mzdu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Standa.Trn

Estebák.

Měl by mít nějaké bezpečnostní prověrky aby převzal tajné materiály, anebo nemusí. Ale kde to potom jsme? A co na to říká zákon?

0/0
24.3.2011 20:53

C3AX

Had, škorpión a zlý člověk prostě nemají svědomí

Paní Kindlové ze srdce fandím. Pravda musí být veřejně prodiskutována. Pokud nikoliv, nemůže zde být řeč o demokracii. Pane Konopásku pomněte, žádný strom neroste do nebe, pak ho čeká pád. Vaše svědomí.

0/0
23.3.2011 21:07

Voskovka

Horší

jak za bolševika;-€

0/0
23.3.2011 19:46

jarcia

Držím palce

  Paní Kindlové, přesto, že ji neznám, držím palce. Opravdu to chce velikou odvahu. A bohužel asi nemůže počítat s tím, že její slova jí někdo potvrdí - neboť každý má strach o svou židli. Takže to bude hodně těžké. (já do něčeho podobného nešla). Paní Kindlová, vydržať!!

0/0
20.3.2011 22:40

korado

Vést soudní spor

Vést soudní spor s Krajským úřadem to chce odvahu. Přemýšlel jsem nad tím a říkám si. Mohu mít stokrát pravdu, ale sehnat někoho, kdo potvrdí, jak na se na úřadě se jedná s úředníky je vyloučená věc. Všichni mně bude držet palce, ale nikdo pro mě svědčit nebude. Naopak budou u soudu všichni svědčit proti mně.  Nakydají  na mě kýbl špíny, jenom by si udrželi místo. To samé udělá úřad u kterého jsem několik let pracoval.  Paradox je ten, že já si obhájce platím a ten, kdo to způsobil ne. Za něj to zaplatí úřad. To, že spor vyhraji je věc nejistá.  Když spor prohraji, zaplatím svého obhájce, soudní výlohy a obhájce úřadu. Nevím jak je ten částka veliká, ale jistě není malá. Pokud nemám práci- tak to už si neumím představit co dál. Ta ženská fakt má odvahu a  nervy a držím ji palce.

0/0
19.3.2011 22:00

Klotilda

Funkcemi trefení

Takže dostala dvouměsíční výpovědní lhůtu nebo ne?V privátní sféře si mnohdy vyhozený šéf či zaměstnanec smí pod dohledem ochranky dojít do kanclu jen pro své osobní věci.Z informací pouze plyne,že Zemaník je neschopný personalista a Konopásek je špeh a donašeč ale neumí přebírat agendu.Takže jsou ve svých deklarovaných kvalifikacích, mimo protekční prostředí, nezaměstnatelní.Jinak nechápu proč paní nesbalila pantofle a hrnek na kafe a neodešla.Cestou si mohla od Konopáska nechat podepsat ,že je agenda v pořádku a od Zemaníka,že má placené dvouměsíční volno a žádné závazky k úřadu.

0/0
19.3.2011 10:28

slejberg

Donášel za komoušů, donáší i dnes

Znám pana Konopáska u doby, která mu není v jeho minulosti příjemná. A má se i proč obávat. Ublížil tolika lidem v minulosti, že kdyby si na něho jednou někdo z nich počkal a zmrzačil ho, jako on zmrzačil osudy tolika lidí, tak by to byla jenom a jenom spravedlnost. Ale oni ho na kraji,( který nikdo nikdy k ničemu nepotřeboval, ale který náš stojí miliardy - jenom třeba jejho přestavba) - drží z cela jiných důvodů. Podívejte se na složení kraje. A Konopáskova minulost mu dala možnost si na většinu z nich vyštrachat v archives STB toli věcí, že se ho všichni bojí až se..rou.

0/0
19.3.2011 9:32

nesnašimlobisty

další nemakačenko

co umí akorát sedět v kanclu a stěžovat si na hodně práce

0/0
18.3.2011 17:17

slušný občan ČR

Komunistické totalitní manýry na krajském úřadu??

Zdá se, že na krajském úřadu vládnou přinejmenším podivné poměry, připomínajíci někdejší komunistické manýry. No pan Konopásek alias Kaprál v tom má bohaté zkušenosti, jako někdejší pracovník Stb. Vida, kam se někdejší posluhovači někdejšího režimu až dostali. Je to v pořádku??

0/0
18.3.2011 16:22

USPS_ forever

Re: Komunistické totalitní manýry na krajském úřadu??

R^ před 20-ti lety tu chyběl pořádný deratizér - Augusto Pinochet, například ;-)

0/0
18.3.2011 20:05

slavos11

Re: Komunistické totalitní manýry na krajském úřadu??

R^R^ Je třeba honem rychle takového deratizéra najít, nebo uvítat chlebem a solí nějakou zahraniční deratizaci.

0/0
18.3.2011 20:17

gothaj82

tak kdo je to?

Tak kdo je ten Zemaník?? Tajemník nebo ředitel??

0/0
18.3.2011 15:29

korado

Re: tak kdo je to?

alkoholik

0/0
19.3.2011 21:35Najdete na iDNES.cz