Další krach. Hokejisty Litvínova zmrazil šesti góly lídr z Liberce

10:03aktualizováno  10:03
Rychlý proces. Nečekaně rychlý. Hokejisté Litvínova v pátek doma selhali s lídrem extraligy Libercem 3:6, když po první třetině kulhali už 0:4. "Stejné jako s Třincem. Něco si říkáme v kabině, pak nastoupíme do zápasu a během chvilky prohráváme o čtyři góly. To pak jde sebevědomí rychle dolů," řekl litvínovský bek Radim Skuhrovec.

Litvínovský gólman Petr Franěk zasahuje před Markem Hovorkou z Kladna (uprostřed). | foto: Roman VondroušČTK

V čase 11:09 vyhnali Bílí Tygři z litvínovské "klece" brankáře Fraňka. První gól dostal za 116 vteřin z přesilovky Liberce, pak se trefil Špaček pod břevno a po Nedvědově přihrávce z otočky puk tečoval Klimenta.

I náhradník Volke kapituloval, jako první liberecký obránce sezony skóroval po buly zapomenutý Derner. "Dostali jsme lekci z efektivity. Na střely byla první třetina 13:6, na góly 0:4," litoval litvínovský asistent Jiří Kučera.

Hosté po jednom z kontrů zvýšili na hororových 0:5. Litvínov zápas nezabalil, v přesilovkách korigovali Hujsa a Brejčák, po nich Frolík. Pozdě.

"Ty góly jsme potřebovali dřív," přiznal Skuhrovec. Šanci na reparát má Litvínov zítra na Spartě. Zabrat už musí: z posledních sedmi zápasů šest prohrál. "Snažíme se z útlumu dostat, aby nevznikla nějaká díra v tabulce."

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Příznivci Litvínova hrdě hájí klubové barvy.
Konec velkých sérií. Litvínov přetlačil mistra

Konec velesérií v hokejové extralize. Pro Litvínov bohudík. Pro Chomutov bohužel.  celý článek

Jiří Smejkal oslavuje se spoluhráči ze Sparty gól v síti Chomutova.
Sparta opět udržela těsné vedení. Hlavně díky gólmanovi, chválí Smejkal

Hokejisté pražské Sparty zvládli vítězně už třetí domácí utkání v řadě. Naposledy vybojovali cenné extraligové body po napínavé bitvě s Chomutovem. Jiří...  celý článek

Ústecký trenér Antonín Pištěcký během time-outu
Mít duši jen v koncovkách nestačí, ví ústecký kouč Pištěcký

Hororové drama se šťastným koncem = dobrý rozjezd do sezony. Basketbalisté ústecké Slunety v prodloužení přetlačili Kolín 95:92 a po třech odehraných zápasech...  celý článek