Pod Čelanským nabrali Piráti na správný vítr, ulovili druhou kořist

10:41aktualizováno  10:41
Hokejoví Piráti z Krušnohoří už neplují na vlnách podivna. Druhý zápas pod novým trenérem Čelanským = druhé vítězství v prodloužení. Chomutov raboval 3:2 v Kladně a na posledním místě extraligy ukousl z manka na konkurenty Liberec a Vary.

Trenér Chomutova Jiří Čelanský. | foto: Zavoral LiborČTK

"Dobrá výhra pro sebevědomí," řekl asistent trenéra Zdeněk Skořepa.

Po sedmi venkovních porážkách v řadě konečně veselý pirátský ryk! I bez marodů Krafta, Hřebejka, Mrázka a Kostúra. Ale uzdravil se Důras a byl klíčovým mužem.

Dal dva góly. Nejdřív vyrovnal na 1:1 poté, co Sikora u mantinelu sebral rozehrávku Rytířů a nabil k zadní tyčce. V čase 61:02 rozhodl overtime, když si jeho přihrávku srazil do sítě ležící bek Macholda.

Důležité bylo také, že Chomutov jen 29 vteřin po Paterou využité přesile dal na 2:2. Ujalo se Pavlasovo nahození.

"První třetina nebyla z naší strany až tak dobrá, málo pohybu. Od půlky zápasu už to byla hra, jakou chceme praktikovat. Napadání, aktivní hokej. Z toho pramenily všechny góly," chválil Skořepa. Piráti v neděli hostí Zlín.

Témata: Piráti Chomutov

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Sparťanská trojice se raduje po gólu na ledě Komety Brno.
Sparta porazila Ambri-Piottu s Králem v brance, Litvínov těsně prohrál

Hokejisté pražské Sparty vstoupili do turnaje v Berlíně výhrou nad švýcarským celkem Ambri-Piotta 5:2 a v neděli budou hrát od 14:00 o prvenství s domácím...  celý článek

Tepličtí Admir Ljevakovič (vlevo) s Aleksandarem Šušnjarem bojují o míč s...
Baník - Teplice 3:3, domácí otočili skóre, o výhru přišli v závěru

To byl blázinec. Ostravští fotbalisté po půlhodině s Teplicemi prohrávali 0:2, ale během dvaceti minut druhého poločase dali tři góly, skóre otočili, ale...  celý článek

Kajakář Josef Dostál hostem diskusního pořadu Rozstřel.
Když ujíždím soupeřům, je to droga, řekl kajakář Dostál v Rozstřelu

Loni na olympiádě v Riu dorazil do cíle kilometrové trati, slavil stříbro a plival krev. To kvůli tomu, že se při dojezdu kousal do tváří, aby odvrátil bolest...  celý článek